وب سایت مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر
تلفن تماس: 6238812 (612+)

پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشکده سما واحد شوشتر آغاز شد


معاونت دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر اعلام کرد آموزشکده فنی وحرفه ای سما واحد شوشتر - دانشگاه آزاد اسلامی ، در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از بین کلیه دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم، نظام جدید ، هنرستان و دبیرستان در رشته های مهارتی و تجاری سازی،  بدون  آزمون ثبت نام به عمل می آورد. این دانشکده به دانشجویان ثبت نام شده نسبت به دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی بیشترین امتیازات و تسهیلات را  ارائه می نماید(اسقاط و تخفیف شهریه، وام های دانشجویی، اردو های فرهنگی و سیاحتی، تیم های ورزشی  و فرهنگی، استخرو...)  
رشته های تحصیلی دانشکده 
کامپیوتر (نرم افزار) 
برق صنعتی (الکتروتکنیک) 
معماری (نقشه کشی معماری) 
عمران (کارهای عمومی ساختمان) 
حسابداری 
تربیت بدنی

untitled.jpg

عین اله حسامی در ادامه گفت: داوطلبان جهت ثبت نام و کسب اطلاع به آموزشکده سما واحد شوشتر واقع در شوشتر- کوی نیرو بالاتر از ثبت احوال مراجعه نمایند یا با تلفن های ذیل تماس برقرار نمایند. شماره تلفن های تماس: 36238815-061
تلفن همراه : 09396074008

آگهی جذب دانشجو در دانشکده سما در ترم مهرماه 1394


دانشکده سما واحد شوشتر وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در ترم مهرماه 94 دانشجو می پذیرد علاقمندان به تحصیل در این دانشکده پس از ثبت نام در سایت مرکز آزمون به نشانی http://azmoon.org با در دست داشتن مدارک لازم  و مراجعه حضوری در دانشکده ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

رشته های تحصیلی دانشکده
کامپیوتر (نرم افزار)
برق صنعتی (الکتروتکنیک)
معماری (نقشه کشی معماری)
عمران (کارهای عمومی ساختمان)
حسابداری
تربیت بدنی

img-20150.jpg


پیام دکتر حسامی ریاست دانشکده بمناسبت ایام الله دهه فجر و 22 بهمن


"انقلاب ما انفجار نور بود" امام خمینی (ره)
و چه انفجاری و چه نوری ، انفجاری که سرتاسر سلاله گیتی را در نوردیدکه باعث انقلاب عظیمی در ایران اسلامی شدو بعدها کشورهای اسلامی به تبعیت و الگو گرفتن از اتحاد و همدلی مردم ایران و رهنمودهای امام راحل (ره) علیه طاغوت قیام کرده که منجربه تغییر حکومت های دیکتاتوری در کشور خود شدند. این انقلاب ثمره خون هزاران شهید بوده که جهت تحقق آرمان های خود و امام با نثار جان خود باعث زنده شدن دوباره اسلام گردید. دهه فجر و 22 بهمن یادآور خاطرات تلخ و شیرینی بود که برای ایران اسلامی رقم خورد. گرامی داشت 22بهمن فرصتی استثنایی برای تجدید پیمان ملت با آرمان های انقلاب و دلیلی بر عزم همگانی برای صیانت از این آرمان ها و اهداف والای انقلاب اسلامی است. این ثروت عظیم ملی را باید استحکام تر کرد و با تمام توان علمی و اعتقادی در برابر اهداف شوم دشمنان مقابله کرد و همیشه باید در راستای سخنان و رهنمودهای ولایت فقیه که مدبرانه و عاقلانه رهبری می نماید حرکت کرد.

fajr.jpg

برو به صفحه       >>  
تمامی حقوق این وب سایت برای وب سایت آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد شوشتر محفوظ است.