وب سایت مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر
تلفن تماس: 6238812 (612+)

آگهی جذب دانشجو در دانشکده سما در ترم مهرماه 1394


دانشکده سما واحد شوشتر وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در ترم مهرماه 94 دانشجو می پذیرد علاقمندان به تحصیل در این دانشکده پس از ثبت نام در سایت مرکز آزمون به نشانی http://www.azmoon.org با در دست داشتن مدارک لازم  و مراجعه حضوری در دانشکده ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

رشته های تحصیلی دانشکده
کامپیوتر (نرم افزار)
برق صنعتی (الکتروتکنیک)
معماری (نقشه کشی معماری)
عمران (کارهای عمومی ساختمان)
حسابداری
تربیت بدنی

img-20150.jpg


اهدا خون کارکنان دانشکده سما به مناسبت 9 مرداد سالروز اهدا خون


به مناسبت 9 مرداد روز اهدای خون جمعی از پرسنل آموزشکده  سما واحد شوشتربه همت حوزه فرهنگی در اقدامی انسان دوستانه به منظور کمک به هم میهنان نیازمند با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان  شوشتر ضمن اهدای خون در این امر خدا پسندانه شرکت نمودند.


img_2888.jpg

img_2877.jpg

img_2868.jpg

حوزه فرهنگیانتصاب دکتر حسامی بعنوان معاون امور سما شوشتر


دکتر حسامی به عنوان معاون امور سما و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر منصوب شدند.
 با حضور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر ، دبیر شورای سیاستگذاری سما خوزستان وجمعی از مسئولین دانشگاه و کارکنان دانشکده سما ، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد شوشتر معرفي گرديد .

دکتر پوربختیار در این مراسم  ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) ، از تلاش هاي ارزنده روساي پيشين دانشکده سما تشکر و قدردانی نمودند و با حکم شورای سیاست گذاری سازمان سما ، آقای عین اله حسامی را بعنوان معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد شوشتر معرفي نمودند .

رئیس دانشگاه آزاد شوشتر اظهار داشتند که دانشکده سما به تعبیری فرزند خلف دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و جزیی از دانشگاه است که این واحد در همه زمینه ها حامی و کمک کار این دانشکده بوده و خواهیم بود تا به شکوفایی هرچه بهتر و بیشتری دست یابد. 

وی همچنین اجراي سياست هاي كلي سازمان مركزي دانشگاه آزاد مبني بر انضباط آموزشي ، مالي و نظم اداري را در سال جديد خواستار شد .

دکتر فروتن دبیر شورای سیاست گذاری سما خوزستان در سخنانی نیز به ارائه گزارشی از وضعیت و تعداد دانشجویان و اعضای هیات علمی این سازمان پرداخت و از دستاوردها و کمیت دانشکده ها یاد کردند و تاکید بر گسترش و ارتقاء کیفیت این دانشکده ها و تعامل هر چه بیشتر با آموزش و پرورش را خواستار شدند.

رئیس جديد دانشکده سما هم با تشكر از حسن نيت مسئولان دانشگاه ، از روسای پيشين واحد سما تشكر نمود و ديدگاه هاي خود را جهت توسعه اين واحد دانشگاهي تشريح و بر استفاده از تجارب همكاران جهت كيفيت آموزشي تاكيد نمود . در پايان اين مراسم ، حجت الاسلام والمسلمین گلستانی مدير فرهنگي و امور دانشجويي سما شورای سیاستگذاری سما استان خوستان، احاديثي پيرامون ماه مبارك رمضان ، اهميت علم در اسلام و خدمت به خلق بيان نمود.
img_2684.jpgimg_2699.jpg
 


برو به صفحه       >>  
تمامی حقوق این وب سایت برای وب سایت آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد شوشتر محفوظ است.