وب سایت مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر
تلفن تماس: 6238812 (612+)

پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشکده سما واحد شوشتر آغاز شد


معاونت دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر اعلام کرد آموزشکده فنی وحرفه ای سما واحد شوشتر - دانشگاه آزاد اسلامی ، در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از بین کلیه دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم، نظام جدید ، هنرستان و دبیرستان در رشته های مهارتی و تجاری سازی،  بدون  آزمون ثبت نام به عمل می آورد. این دانشکده به دانشجویان ثبت نام شده نسبت به دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی بیشترین امتیازات و تسهیلات را  ارائه می نماید(اسقاط و تخفیف شهریه، وام های دانشجویی، اردو های فرهنگی و سیاحتی، تیم های ورزشی  و فرهنگی، استخرو...)  
رشته های تحصیلی دانشکده 
کامپیوتر (نرم افزار) 
برق صنعتی (الکتروتکنیک) 
معماری (نقشه کشی معماری) 
عمران (کارهای عمومی ساختمان) 
حسابداری 
تربیت بدنی

untitled.jpg

عین اله حسامی در ادامه گفت: داوطلبان جهت ثبت نام و کسب اطلاع به آموزشکده سما واحد شوشتر واقع در شوشتر- کوی نیرو بالاتر از ثبت احوال مراجعه نمایند یا با تلفن های ذیل تماس برقرار نمایند. شماره تلفن های تماس: 36238815-061
تلفن همراه : 09396074008

آگهی جذب دانشجو در دانشکده سما در ترم مهرماه 1394


دانشکده سما واحد شوشتر وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در ترم مهرماه 94 دانشجو می پذیرد علاقمندان به تحصیل در این دانشکده پس از ثبت نام در سایت مرکز آزمون به نشانی http://azmoon.org با در دست داشتن مدارک لازم  و مراجعه حضوری در دانشکده ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

رشته های تحصیلی دانشکده
کامپیوتر (نرم افزار)
برق صنعتی (الکتروتکنیک)
معماری (نقشه کشی معماری)
عمران (کارهای عمومی ساختمان)
حسابداری
تربیت بدنی

img-20150.jpg


جلسه اجرایی دوره های آموزشی های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت سال 95 سما واحد شوشتر


اولین جلسه ستاد اجرایی دوره های  آموزش های تخصصی و کاربردی سال 95 در مورخ 06/02/1395  و با حضور دکتر حسامی معاون دانشگاه و رئیس  سما واحد شوشتر ، مدیران گروه های علمی ( آقایان مهندس ارجمند، مهندس آل طیبب، مهندس خیاط و مهندس زنگنه) و خانم مهندس فتحعلی پور مدیر پژوهش و فناوری سما تشکیل شد. حسامی در آغاز جلسه با اشاره به فضای فیزیکی و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی در آموزشکده و مدرسه سما و واحد دانشگاهی و نیز داشتن اساتید مجرب و آشنایی به فن و حرفه و کارآفرین، و نیز وجود آیین نامه ها و بخشنامه ها و مجوزات لازم برای تسهیل اجرا و برگزاری دوره های مذکور ، لزوم راه اندازی دوره های آموزشی کوتاه مدت و تخصصی را یادآوری نمود و در همین راستا تصریح کرد: همکاری و پشتیبانی مدیران و اساتید گروه های در قالب گروه های تخصصی  مبنی بر اجرای دوره های تخصصی کوتاه مدت ضرورت دارد. که با انجام این دوره های برای دانشجویان، دانش آموزان و فراگیران سازمان های دولتی و غیر دولتی و کسبه و نیازمندان به آموزش ما می توانیم با مهارت ها، آشنایی با فن و حرفه و کارآفرینی وضعیت را برای  اشتغال کارورزان و مشتاقان به کارآفرینی آموزش دهیم و با یک موقعیت سنجی اقتصادی آنان را آماده ورود به بازار کار و درآمد سالم نماییم. در ادامه جلسه هر یک از حاضرین در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را در برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت و ضرورت پایش تبلیغات، امکانات، تدوین  برنامه ها برای هر دوره آموزشی و مالی و اقتصادی جهت برگزاری دوره ها و...طرح نمودند. در پایان تصمیم  گرفته شد در راستای برنامه های از قبل تدوین شده در خصوص دوره های آموزشی کوتاه مدت  هر گروه علمی تخصصی با سرپرستی مدیران گروه یک کمیته تخصصی در مدت کوتاه  معرفی و برای هر کدام از دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی، جلسات مستمر  برای اجرا تشکیل شود.

img_7368.jpg

img_7369.jpg

برو به صفحه       >>  
تمامی حقوق این وب سایت برای وب سایت آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد شوشتر محفوظ است.