وب سایت مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر
تلفن تماس: 6238812 (612+)

پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشکده سما واحد شوشتر آغاز شد


معاونت دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شوشتر اعلام کرد آموزشکده فنی وحرفه ای سما واحد شوشتر - دانشگاه آزاد اسلامی ، در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از بین کلیه دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم، نظام جدید ، هنرستان و دبیرستان در رشته های مهارتی و تجاری سازی،  بدون  آزمون ثبت نام به عمل می آورد. این دانشکده به دانشجویان ثبت نام شده نسبت به دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی بیشترین امتیازات و تسهیلات را  ارائه می نماید(اسقاط و تخفیف شهریه، وام های دانشجویی، اردو های فرهنگی و سیاحتی، تیم های ورزشی  و فرهنگی، استخرو...)  
رشته های تحصیلی دانشکده 
کامپیوتر (نرم افزار) 
برق صنعتی (الکتروتکنیک) 
معماری (نقشه کشی معماری) 
عمران (کارهای عمومی ساختمان) 
حسابداری 
تربیت بدنی

untitled.jpg

عین اله حسامی در ادامه گفت: داوطلبان جهت ثبت نام و کسب اطلاع به آموزشکده سما واحد شوشتر واقع در شوشتر- کوی نیرو بالاتر از ثبت احوال مراجعه نمایند یا با تلفن های ذیل تماس برقرار نمایند. شماره تلفن های تماس: 36238815-061
تلفن همراه : 09396074008

آگهی جذب دانشجو در دانشکده سما در ترم مهرماه 1394


دانشکده سما واحد شوشتر وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در ترم مهرماه 94 دانشجو می پذیرد علاقمندان به تحصیل در این دانشکده پس از ثبت نام در سایت مرکز آزمون به نشانی http://azmoon.org با در دست داشتن مدارک لازم  و مراجعه حضوری در دانشکده ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

رشته های تحصیلی دانشکده
کامپیوتر (نرم افزار)
برق صنعتی (الکتروتکنیک)
معماری (نقشه کشی معماری)
عمران (کارهای عمومی ساختمان)
حسابداری
تربیت بدنی

img-20150.jpg


گزارش عملکرد آموزشی دانشکده سما شوشتر در شهریور ماه و برنامه های آتی جهت سال تحصیلی جدید


آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد شوشتر در شهریور ماه سال جاری و پس از پایان کلاس های درس دوره تابستان سال تحصیلی 94-93 اقدام به برگزاری امتحانات پایان ترم نموده است. در این دوره از مجموع 2000 دانشجوی آموزشکده، بیش از 570 نفر ثبت نام نموده و حضور فعال داشتند، که هم اینک در محیطی آرام ، طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال سپری نمودن آزمون های دروس ارائه شده می باشند. به علاوه ، این مرکز آموزشی و فرهنگی، از مرداد ماه سال جاری با همکاری و مساعدت پرسنل خدوم و تلاشگر خود از داوطلبین و متقاضیان ورود به مقطع کاردانی پیوسته در سطه شهرستان و استان خوزستان، در 7 رشته مهارت محور ثبت نام به عمل می آورد و تا اواخر شهریور ماه این روند ادامه خواهد داشت. پروسه ثبت نام دانش آموزان مدرسه ابتدایی شقایق نوین وابسته به این آموزشکده نیز مطابق سنوات قبل آغاز شده که با استقبال کم نظیر و مطلوب همراه بوده است و تا اواسط شهریورماه ادامه دارد.

برو به صفحه       >>  
تمامی حقوق این وب سایت برای وب سایت آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد شوشتر محفوظ است.